Vianočná súťaž o matrace, vankúše a prikrývky v celkovej hodnote 930 € !

Published date: December 9, 2015

Vyberte správne odpovede, odošlite a je to!


http://www.matracetropico.cz/soutez


Až do 22. decembra 2015 do 23:59 môžete odpovedať na 3 jednoduché otázky. Potom už stačí len zadať kontaktné údaje, aby sme vás mohli osloviť v prípade výhry. Predtým, ako formulár odošlete, máme pre vás 3 tipy:


 


1. Všetky tri odpovede musia byť správne, inak do žrebovania nepostúpite.


2. Správne odpovede na každú otázku ľahko nájdete na webe www.matracetropico.cz.


3. Správna je vždy len jedna odpoveď.


 


Žrebovanie bude prebiehať dňa 23.12.2015 a šťastných výhercov potom kontaktujeme e-mailom ešte ten istý deň. Mená všetkých výhercov sa objavia ako na našom webe matracetropico.cz, tak na Facebooku. Dajte stránke Matracetropico.cz "lajk" a neutečie vám žiadna aktuálna informácia.


 


A o čo sa hrá?


Hlavnou cenou v súťaži je matrac Fox 20 1 + 1 - najpredávanejší matrac Tropico v celkovej hodnote 360 €. Pripravené sú ale aj ceny pre 10 ďalších súťažiacich! Tešiť sa môžete na set vankúša a prikrývky Tropico Clinic v hodnote 57 €.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.