Súťaž o skvelé outdoorové športové kamery Niceboy!

Published date: March 11, 2017
Modified date: March 11, 2017

Jar je za dverami a už čoskoro začnú mnohí aktívne športovať. Aj na tieto aktivity sú určené outdoorové športové kamery Niceboy. V hre sú dva modely – Niceboy Vega 4K a Niceboy Pano 360. Obidve kamery zaujmú dizajnom, vysokou odolnosťou v exteriéri a nabitými funkciami. Produkty do súťaže venovala spoločnosť kamerov.cz, ktorá je na našom trhu oficiálnym predajcom značky Niceboy. Poďte s nami súťažiť!


Súťaž nájdete tu: https://digitalportal.sk/sutaz-o-skvele-outdoorove-sportove-kamery-niceboy/


Cena v súťaži:


1. miesto: Niceboy Vega 4K
2. miesto: Niceboy Pano 360


 


Súťaž nájdete tu: https://digitalportal.sk/sutaz-o-skvele-outdoorove-sportove-kamery-niceboy/

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.