Súťaž o tri 75 € kupóny na nákup v internetovom obchode

Published date: September 17, 2015
Modified date: November 30, 2015
  • Lokalita: Slovakia

Zapojte sa do súťaže o 75 € kupón na jednorázový nákup v internetovom obchode AjurShop.sk! Súťaž trvá od rána 7.9.2015 do polnoci 20.9.2015. Mena 3 výhercov zverejníme na Facebookovej stránke 21.9.2015.


 


Do súťaže sa zapojíte tak, že:


1. sa stanete fanúšikom internetového obchodu AjurShop.sk na Facebooku. Stačí označiť stránku ako "Páči sa mi to" (odkaz - https://www.facebook.com/AjurShop.sk)


2. budete na svojom Facebookovom profile zdieľať odkaz na internetový obchod s textom "Vyskúšajte aj vy ajurvédske bylinné čaje a doplnky výživy! Nákup z pohodlia Vášho domova cez internetový obchod AjurShop.sk."


 


Zdieľaný text teda bude vyzerať takto (môžete tento text okopírovať a zdieľať):


Vyskúšajte ajurvédske bylinné čaje a prípravky! Nákup z pohodlia Vášho domova cez internetový obchod AjurShop.sk. http://ajurshop.sk/


Pre úspešné zapojenie sa do súťaže je nutné splniť podmienky v bode 1. aj v bode 2. Výhercov vyžrebujeme spomedzi ľudí, ktorý budú mať v pondelok 21.9.2015 označenú Facebook stránku ako "Páči sa mi to". Následne skontrolujeme, čí výhercovia majú zdieľaný aj odkaz na osobnom profile (ak je profil súkromný tak požiadame výhercu o screenshot ako dôkaz).


Veľa šťastia!

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.