Ukážte talent Vašich detí a vyhrajte exkluzívne ceny!

Published date: September 13, 2016
  • Lokalita: Slovakia

Ďalší ročník súťaže o výlet na okruh F1 štartuje práve teraz! Zapojte Vaše dieťa do súťaže a umožnite mu stretnúť sa s tými najväčšími hviezdami.  Stačí iba keď preukáže svoju kreativitu a do konca roka nakreslí komix s témou logistiky. Komiks môže nadviazať na dobrodružstvá logisticého superhrodinu "ScanMana" alebo môže zobrazovať nový príbeh. Zostáva to iba na fantázii Vášho dieťaťa.  Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci druhého stupňa základných škôl z celej Európy, vo voku od 11 do 16 rokov. 

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.