VYHRAJTE VYHLIADKOVÝ LET LIETADLOM

Published date: March 13, 2018
  • Lokalita: Slovakia

SÚŤAŽ O VYHLIADKOVÝ LET


Podmienky súťaže:


1) Pridanie inzerátu na stránke https://realituj.sk/
2) LIKE na našu FB stránku, 
3) Zdieľanie tohto príspevku, 
4) Do komentára napísať ZDIEĽAM. Doplňujúce informácie:


- Inzerát nesmie byť skopírovaný z iných inzertných portálov a musí byť napísaný správne resp. podľa pravidiel zverejnených na stránke realituj.sk.


- Zdieľanie príspevku musí byť nastavené ako VEREJNÉ. V inom prípade bude musieť zlosovanie prebehnúť ešte raz.


- Zlosovanie bude prebiehať zo všetkých inzerátov zverejnených na stránke realituj.sk od 13.3.2018 do 13.4.2018.


- Do súťaže sa ráta iba 1 inzerát pridaný jedným užívateľom. To znamená, že v prípade ak má inzerent viacero inzerátov, bude sa brať do úvahy iba 1.


- Výsledky súťaže zverejníme 15.4.2018 (nedeľa)


- Dĺžka vyhliadkového letu je v trvaní 1 hodiny.


Všetky inzeráty podliehajú kontrole. V prípade porušenia pravidiel súťaže a podmienok inzerovania zverejnených na stránke realituj.sk (Všeobecné obchodné podmienky) bude súťažiaci diskvalifikovaný, a taktiež inzerát zo stránky odstránený.


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.