Vyhraj zájazd na Bayern Mníchov

Published date: November 9, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Ako sa zapojiť do súťaže?


Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto pošle originálnu fotku na sutaz@futbaltour.sk, na tému: FUTBALOVÁ LOPTA + KNIHA. Fotku následne zverejníme v albume na facebookovom profile CK FutbalTour.sk.


Do kedy súťažíme?


Termín súťaže je 8. 11. 2017 – 20. 12. 2017. Súťažné fotografie posielajte na e-mail sutaz@futbaltour.sk do 20. 12. 2017, 23:59 hod.


O aké ceny súťažíme?


Hlavnou cenou 2x autobusový zájazd na zápas Bayern Mníchov vs. Hertha Berlín od FutbalTour.sk. Ďalšími cenami sú zľavy na študijné pobyty v zahraničí v hodnote 200€, resp. 150€ od StudyPlanet.sk. Zájazd získa autor fotky s najväčším počtom likes (hlasov) z fotiek uverejnených v albume CK FutbalTour.sk na facebooku. Autor fotky s 2. najväčším počtom likes (hlasov) získa zľavu na študijný pobyt v zahraničí v hodnote 200€, autor fotky s 3. najväčším počtom likes (hlasov) získa zľavu na študijný pobyt v zahraničí v hodnote 150€.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.