Vyhraj modelovaciu súpravu Fimo Kids form&play!

Published date: March 9, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Súťažte o modelovaciu súpravu Fimo Kids form&play podľa vlastného výberu! Zabavte deti aj seba a vytvorte si podľa podrobného návodu pekné postavičky z modelovacej hmoty, ktorá sa vytvrdzuje pečením v rúre.


Podmienky súťaže sú:


1) Zdieľať našu súťaž na svojom FB.


2) Dať "Páči sa mi" na stránku https://www.facebook.com/domasdetmi.sk/


3) Do komentára napísať, ktorú súpravu by ste chceli vyhrať. Na výber je "Zvierací miláčikovia", "Morský svet" a "Piráti". Pozrieť si ich môžete v našom e-shope www.domasdetmi.sk.


Výhercu žrebujeme v pondelok 13.3.2017. Prajeme Vám veľa šťastia :-)  

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.