Súťaž o ceny podľa vlastného výberu

Published date: March 3, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Ak radi súťažite zapojte sa aj do našej súťaže o skvelé ceny. Výhru si vyberáte sami. Môžete sa rozhodnúť či budete súťažiť o špičkové manikúrové nožničky, alebo o skvelé doplnky pre Váš iPhone alebo si vyberiete dámsky parfum. Výber darček je len a len na Vás. Podmienkou je stať sa fanúšikom našej stránky https://www.facebook.com/mojemiminkosk/ a do komentára napísať, o ktorý darček súťažite. Súťaž trvá do 19.marca


http://www.mojemiminko.sk/sutaz-skvele-ceny/

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.