SÚŤAŽ o balík včelích produktov v hodnote 50 € priamo od včelára Veľký KRtíš

Published date: December 4, 2017
  • Lokalita: Veľký KRtíš, BB, Slovakia


V spolupráci s www.Slovensky-Med.sk sme pre Vás pripravili SÚŤAŽ o balík včelích produktov obsahujúci: Repkový, Pastovaný Repkový, 2 x Agátový a Slnečnicový med, tiež 3 x Sušený včelí peľ a 2 x Voskové sviečky.


Ak chcete súťažiť stačí LAJKOVAŤ a ZDIEĽAŤ, prípadne napísať jeden z pozitívnych účinkov včelieho peľu, ktorého náš súťažný balík obsahuje hneď 3 balenia.


Článok o pozitívnych účinkoch včelieho peľu, označovaného ako najsilnejší prírodný antioxidant nájdete tu: https://goo.gl/Ljeexa


Súťaž trvá do 16.12.2017


 


Link na Súťažný príspevok tu https://www.facebook.com/www.lekari.sk/posts/1995434453816981


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.