S ľadovou kávou MR.BROWN stále na cestách

Published date: June 15, 2017
Modified date: June 15, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Zapoj sa do súťaže s ľadovou kávou MR.BROWN a vyhraj balíček užitočných vecičiek spolu s poriadnou dávkou lahodnej LATTE príchute. Kdekoľvek sa práve nachádzaš, kamkoľvek cestuješ, čokoľvek robíš, vyfoť sa so svojim obľúbeným typom ľadovej kávy MR.BROWN, fotografiu zverejni na svojej sociálnej sieti Facebook alebo Instagram a do popisu označ hashtagom #stalenacestach. Desiatim najoriginálnejším z vás pošleme balíček aj s prekvapením Podmienky a pravidlá súťaže nájdeš na http://mrbrown.sk/sutaz-leto-2017/

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.