Estee Lauder gift set Súťaž

Published date: October 4, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Súťažiť budete o tento úžasný Estee Lauder set, ktorý obsahuje:


Estee Lauder Perfectly Clean Multi Action Foam Cleanser 30 ml, 


Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II 50 ml a 


Estee Lauder Revitalizing Supreme Light Global Anti-Aging Creme 5 ml. 


 


Súťaž bude prebiehať na FB stránke a podmienky zapojenia sa sú nasledujúce:


1. Dať Like FB stránke www.facebook.com/anbeautyblog/


2. Zdieľať verejne súťaž na FB


3. Do komentárov mi po splnení všetkých podmienok napísať Hotovo 


 


Mail nemusíte písať, pretože výherca sa bude musieť ozvať sám do 3 dní odo dňa vyhlásenia. Pokiaľ sa neozve tak vyžrebujem náhradníka. Každý sa do súťaže môže zapojiť len raz, takže opakujúce sa komentáre budem ignorovať. 


 


Súťaž prebieha odo dnes 4.10.2017 a končí 25.10.2017 o pol noci. Výhercu zverejním 26.10.2017 počas dňa na FB, takže nezabudnite sledovať stránku. Zapojiť sa môže hocikto s doručovacou adresou v SK alebo CZ.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.