Vyhrajte LIME krém s vitamínom C (v hodnote 39 €)

Published date: December 4, 2017

Vitamín C je jednou z najefektívnejších látok, ktorá má bohaté účinky. Hoci sa jeho účinky pripisujú ako prospešné hlavne pre náš imunitný systém a naše zdravie, dokáže prekvapiť aj v kozmetickom priemysle, hlavne svojimi účinkami na pleť.


Ak chcete aj vyzerať stále mlado, tak len samotné modlitby nepomôžu. Nakopnite svoje mladistvé gény a skúste to ako modelky Victoria´s Secret Adriana Lima , či Alessandra Ambrosio, ktoré objavili účinky vitamínu C. Ten im pomáha udržiavať si zdravú a mladistvú pleť. 


Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu a tým pomáha predchádzať vzniku vrások a dokonca aj regulovať ich vzhľad. Tak prečo nezahrnúť do svojej starostlivosti o pleť prípravky s obsahom vitamínu C? Ak nad tým uvažujete, tak odpovedzte na jednoduchú otázku a úžasný LIME krém s vitamínom C môže byť práve váš! 


Vyhrajte LIME krém s vitamínom C - day and night 50 ml (v hodnote 39 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 4.12. do 18.12.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.