Vyhrajte kredit na nákup v hodnote 25 € na 101caffe.sk

Published date: December 29, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Máme pre vás dobrú správu – vaše Vianoce môžu byť ešte šťastnejšie a veselšie. Pripravili sme si pre vás jednoduchú a rýchlu súťaž, ktorá bude trvať od 24. decembra 2017 do 2. januára 2018. Ak poznáte správnu odpoveď na našu otázku, môžete vyhrať kredit na nákup v našom obchode. Na čo sa vás pýtame? viac o súťaži sa dozviete na https://www.101caffe.sk/blog/podrobnosti-o-blogu?a=vyhrajte-kredit-na-nakup-v-hodnote-25-poznate-odpoved-na-tuto-otazku

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.