Vyhrajte atraktívne ceny s francúzskou komédiou Alibi na mieru

Published date: October 12, 2017

Bláznivá komédia "Alibi na mieru" prináša do kín to najlepšie, čo francúzske komédie kedy divákom ponúkli.


Zábavnú tému, divokú zápletku, bláznivé situačné gagy, skvelé postavy a samozrejme kvalitný francúzsky humor. 


Hlavný hrdina prevádzkuje kanceláriu zameranú na zabezpečenie alibi na zákazku. Zamiluje sa ale do dievčaťa, ktoré nenávidí klamstvá a čoskoro zistí, že jej otec je jeho dobrý klient. Vo Francúzsku sa z komédie "Alibi na mieru" stal kasový trhák a jeden z najnavštevovanejších filmov roka. 


Užívajte si nerestí, „Alibi na mieru“ to za vás vyžehlia. „Alibi na mieru“ je kancelária, ktorá vymyslí a poskytne alibi na čokoľvek, čo chcete. Chcete ísť na futbal namiesto večere s príbuznými? Uliať sa z práce? Máte aféru? Ste neverný? Alebo chcete mať chvíľu pokoj od všetkého? Hrdinovia z komédie „Alibi na mieru“ všetko perfektne zariadia a nikto o ničom netuší.


Zapojte sa do súťaž a vyhrajte atraktívne ceny. Hrajeme o 5 balíčkov, kde každý bude obsahovať:  • Kozmetický balíček Dermacol

  • Filmové tričko

  • 2 vstupenky do kina 


Vyhrajte atraktívne ceny s francúzskou komédiou Alibi na mieru


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 11.10.2017 do 18.10.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.