Vyhrajte 6x Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palettes MULTILÍČIDLO

Published date: May 18, 2017

Revlon Eyes, Cheeks + Lips™ Palette


Univerzálne paletky pre komplexné skrášlenie očí, líčok a pier


Pre nekonečné možnosti pri vašom líčení


Dvojica paletiek - expertmi namiešaných odtieňov, ktoré vám umožnia vytváranie nespočetného množstva vhľadov. Každá paletka obsahuje základné prípravky pre skrášlenie. Či už túžite po nahých, dymových alebo farebnejších odtieňoch, v rámci paletky ich nájdete vo forme šiestich trvácnych očných tieňov, pudrovej lícenky, dvoch žiarivých rúžov a dvoch leskov na pery spolu s miniaplikátormi a zrkadielkom.


KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI/VÝHODY:  • Expertmi zladené odtiene pre komplexné skrášlenie vzhľadu.

  • Univerzálne príťažlivé odtiene

  • Každá paletka obsahuje najpopulárnejšie prípravky Revlon na pery, líčka a oči:


- 6 očných tieňov ColorStay™ Eyeshadows


- 1 lícenku Powder Blush


- 2 rúže Super Lustrous™ Lipstick


- 2 lesky na pery Super Lustrous™ Gloss  • Praktické aj do kabelky a na cesty – každá paletka má v sebe zabudované zrkadielko a miniaplikátory (1 obojstranný aplikátor na očné tiene, 1 štetec na pery a 1 štetec na líčka)


Vyhrajte 6x Revlon Eyes Cheeks Lips Palette MULTILÍČIDLO


PRE ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE KLIKNITE TU: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 17.5.2017 do 31.5.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.