Vyhrajte 5x balíček Nivea Urban - denný krém, nočný krém a masku

Published date: December 26, 2017

Život vo veľkom meste ma svoje výhody, avšak aj nevýhody. Hlavnou nevýhodou je znečistený vzduch, ktorý je daňou za naše pohodlie a vyvážanie sa v autách. Preto v mnohých prípadoch môže práve tento fakt spôsobovať nerovnomerný tón pleti, znečistené prostredie, navyše prispieva k predčasnému starnutiu pleti, k tvorbe vrások, akné a rôznych ďalších nedokonalostí. Čo s tým?


Značka Nivea prišla na trh s novými produktmi, ktoré sú určené pre pleť žijúcu vo veľkomeste. Rad výrobkov URBAN SKIN obsahuje silnú kombináciu účinných zložiek, ktoré majú za úlohu chrániť pleť pre nežiaducimi účinkami života v meste.


Tak prečo si o ne nezasúťažiť? V hre je tentokrát 5 balíčkov, kde každý z nich bude obsahovať:  • Antioxidačný denný krém URBAN SKIN DEFENCE

  • Antioxidačný nočný krém URBAN SKIN DETOX

  • Minútovú detoxikačnú maska URBAN DETOX MASK


Vyhrajte 5x balíček Nivea Urban - denný krém, nočný krém a pleťovú masku


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 23.12.2017 do 6.1.2018

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.