Vyhrajte 4x Pharmatheiss Elixír na stimuláciu rastu rias

Published date: October 4, 2017

Riasy patria medzi chĺpky, ktoré sa nachádzajú na ľudskom tele. Tieto konkrétne zdobia naše oči. Riasy však nemajú len estetickú funkciu. Ich primárnou funkciou je ochrana očí pred rôznymi čiastočkami, ktoré by mohli spôsobiť slzenie alebo ich dráždenie. Akonáhle sa niečo dotkne rias, vyvolá to reakciu a oko sa reflexne uzavrie.


Dlhé riasy sú považované za znak krásy v mnohých kultúrach. Preto sa niektoré ženy snažia riasy umelo predlžovať. Rovnako však existuje aj kultúra, kde si ženy riasy strihajú aby ich nemali dlhé. Je to teda individuálne. 


Ak patríte k tým, ktoré by predsa len chceli mať riasy krásne, zvodné a hlavne dlhé, tak nezabúdajte na to, že aj tie potrebujú správnu výživu. Okrem správne zvolenej stravy môžete na ne aplikovať olivový olej, ricínový olej a pod. Využiť môžete rovnako aj podporujúce séra, ktoré im dodajú správnu a hlavne potrebnú výživu, a rovnako podporia ich rast. Takýmto podporujúcim sérom je Eyelash Booster-elixír na rast rias. Podporuje prirodzený rast očných rias a predlžuje ich fázu rastu. Vaše riasy budú dlhšie, pevnejšie a hustejšie. Dermatologická znášanlivosť je klinicky overená.


Chcete aj vy žmurkať s dlhými riasami na okoloidúcich pánov? Tak v tom prípade sa zapojte do súťaže od Pharmatheiss Elixír na stimuláciu rastu rias!Vyhrajte 4x Pharmatheiss Elixír na stimuláciu rastu rias (v hodnote 24,71 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 01.10.2017 do 15.10.2017


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.