Vyhrajte 4x Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier ROSE

Published date: December 1, 2017

Je to tak! Ženy sú ochotné urobiť všetko preto, aby vyzerali čo najlepšie. Dokonca sme ochotné podstupovať rôzne operácie aby sme získali to, čo nám príroda sama nenadelila. Nielen bujnejší dekolt, ale aj plnšie a objemnejšie pery sú tým, po čom mnohé z nás túžia. Ale bohužiaľ, nie všetci si môžeme dovoliť takýto luxus, preto skúšame aj iné spôsoby, vďaka ktorým by sme mohli na nás niečo „vylepšiť“.


Z tohto dôvodu začali mnohé značky prichádzať na trh s výrobkami, ktoré vám zabezpečia plnšie pery v priebehu jeden minúty. Takými sú aj balzamy na zväčšenie objemu pier, ktoré sú lacnou variantov. Vďaka ním dokážete získať objemné pery, takmer ako Agelina Jolie.


Takéto balzamy obsahujú zložky, ktoré spôsobujú, že vaše pery vyzerajú jemne opuchnuto. Navyše mnoho z nich sú farebné, preto ich môžete používať aj namiesto rúžu na pery. No, ak chcete mať objemnejšie pery a chcete im dodať trošku lesku, tak sa zapojte do súťaže o Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier v odtieni ROSE. Ten obsahuje zosieťovanú kyselinu hyalurónovú a pokožku ošetrujúce lipidy, vďaka čomu pery ostanú hydratované, vláčne a zväčšia svoj objem.


Vyhrajte 4x Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier ROSE


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 30.11. do 14.12.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.