Vyhrajte 4x PARUSAN Stimulátor Šampón pre ženy (v hodnote 10,70 €)

Published date: October 12, 2017

Vypadávanie vlasov u žien rovnako ako aj u mužov, je úplne bežné. Každý vlas má svoj vlastný folikul, ktorý má svoju životnosť. Preto môžeme hovoriť o vlasovom cykle, na konci ktorého vlas vypadne. Avšak sú obdobia, kedy môžete pozorovať nadmerné vypadávanie vlasov.


V takom prípade môže ísť o jednoduchú príčinu – nedostatok vitamínov, ale aj o závažnejšie dôvody ako je celkový zdravotný stav. Pod vypadávanie vlasov sa najčastejšie podpisuje fyzický stres, tehotenstvo, genetika, strata hmotnosti, ale dokonca aj niektoré lieky môžu byť prvotnou príčinou nadmerného vypadávania vlasov! 


Viete, ako podporiť rast vlasov? V prvom rade je dôležité vsadiť na vyváženú stravu. Ak telu dodáte vyváženú stravu so správnymi živinami, tak bude žiariť šťastím. A rovnako to platí aj v prípade vašich vlasov. Poprípade, môžete vsadiť na kozmetiku a na prípravky akým je aj Parusan Stimulátor šampón pre ženy. Chceli by ste ho vyskúšať, tak odpovedzte na jednoduchú otázku a ste v hre!


Vyhrajte 4x PARUSAN Stimulátor Šampón pre ženy (v hodnote 10,70 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 7.10.2017 do 21.10.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.