Vyhrajte 4x Parasoftin Exfoliačné ponožky pre domácu pedikúru

Published date: December 26, 2017

O bábätkovských nožičkách sa hovorí (teda je to skutočne tak), že sú hladučké, jemnučké a krásne voňajúce.  Aj vy snívate o tom - mať hladké a príjemné päty nielen na dotyk, ale aj na pohľad? Tak už snívať nemusíte, pretože takéto hladké nohy môžete získať aj vy! A to vďaka jedinečným Parasoftin Exfoliačným ponožkám, ktoré si hravo poradia s popraskanými pätami, tvrdou kožou na pätách, mozoľmi a otlakmi.  


O týchto plastových ponožkách naplnených AHA/BHA kyselinami a komplexom účinných extraktov, ste si už na KAMzaKRASOU.sk mohli prečítať nejeden test a dokonca, vidieť aj ich naozaj prekvapujúce účinky. Tieto starostlivo vybrané látky obsiahnuté v exfoliačných ponožkách zabezpečujú intenzívne hydratovanú hladkú a jemnú pokožku.


Avšak, teraz ich môžete aj vyhrať! Stačí len správne odpovedať na jednoduchú otázku a ste v hre! 


Vyhrajte 4x Parasoftin Exfoliačné ponožky pre domácu pedikúru


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 25.12.217 do 8.1.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.