Vyhrajte 4x Medul - jemný šampón od francúzskej kozmetiky GERnétic

Published date: November 8, 2017

Zdravé, pevné a upravené vlasy sú korunou každej ženy. Dôležitým faktorom kvality je aj ich vlhkosť, ktorá určuje pružnosť a tvarovateľnosť účesu.


Základom pre krásne zdravé vlasy je kvalitná starostlivosť o vlasovú pokožku a dobrá výživa vlasovej cibuľky, kde vzniká základ vlasu.


Ak dodáme všetky potrebné výživné látky, vyrastie vlas dobrej kvality.  


Jemný šampón MEDUL od francúzskej kozmetiky GERnétic


Jemný šampón, ktorý sa stará o vlasy, vlasovú pokožku a vlasové cibuľky súčasne. Šetrne odstraňuje nečistoty z vlasov, regeneruje a upokojuje vlasovú pokožku a vyživuje vlasové cibuľky. Podporuje a skvalitňuje rast vlasov, vlasy sú pevnejšie a zdravé.


Použitie: Pre dokonalé umytie vlasov odporúčame aplikovať dávku šampónu dvakrát za sebou. Prvá dávka zmyje hrubé nečistoty, po opláchnutí aplikujte druhú dávku a zľahka masírujte vlasovú pokožku – aktívne látky sa tak dostávajú hlboko do pokožky až k vlasovým cibuľkám. Šampón opláchnite teplou vodou a vlasy zľahka osušte.


TIP: Skvelý na odstránenie problémov vlasovej pokožky (lupiny, svrbenie) a proti vypadávaniu vlasov.


Vyhrajte 4x Medul - jemný šampón od francúzskej kozmetiky GERnétic (v hodnote 34,40 €, 200 ml)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 6.11.2017 do 20.11.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.