Vyhrajte 4x MASCARA med - tónovaciu riasenku od naturprodukt.sk

Published date: December 4, 2017

Ak by ste si mali vybrať 3 základné produkty, ktorých by ste sa za žiadnych okolností nevzdali, tak ktoré by to boli? V tomto prípade sa môžu rozchádzať odpovede. My však máme jeden základný, ktorý nesmie chýbať v našej kozmetickej taštičke. Je ním MASKARA! Riasenka je absolútne nevyhnutná pre získanie krásneho pohľadu.


Maskara môže mať viacero účinkov. Vďaka pokrokovej technológii a tiež vďaka neprestajným nápadom výrobcov, riasenka môže v jednom ťahu vaše riasy predĺžiť, oddeliť, natočiť a dodať im maximálny objem. Vytvára nespútaný efekt pre divokú noc alebo ležérny vzhľad pre bežný deň.


A to nie je všetko! Na trhu tiež nájdete aj extra riasenky, akou je aj MASCARA medTá obsahuje moderný komplex účinných látok, ktoré riasy tónujú na čierno, intenzívne ich ošetrujú a podporujú ich rast. Zapojte sa do súťaže o túto riasenku a presvedčte sa o jej skvelých účinkoch. Tak načo čakáte?


Vyhrajte 4x MASCARA med – riasenku od naturprodukt.sk (v hodnote 16,49 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 3.12. do 17.12.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.