Vyhrajte 4x Hydra Ger upokojujúcu hydratačnú masku na tvár

Published date: October 4, 2017

Hydra Ger je maska, ktorá ma krémový charakter a rýchlo schne. Je určená na hlbokú hydratáciu a regeneráciu pokožky.


Rozjasňujúci a vitalizačný účinok masky ocení každá zákazníčka. Maska zabezpečuje optimálnu hydratáciu povrchovej vrstvy kože, posilňuje kožnú bariéru, vyvažuje osmózu. Dopĺňa do pokožky minerálne látky a podporuje tvorbu NMF. Zlepšuje celkovú kvalitu pokožky, upokojuje, zjemňuje, vyhladzuje a osviežuje pleť.


Aktívne zložky:  • Kyselina aleuritická - ide o molekulu rozpustnú v tukoch, pôsobí ako lipid v epidermickej vrstve a intenzívne posilňuje kožnú bariéru, zabraňuje odparovaniu vody z pokožky a redukuje tak vodné straty.

  • Homarín - osmolit, vyvažuje osmotický tlak na bunkovej úrovni. Reguluje obsah vody v bunkách.

  • Fosfolipidy – umožňujú prenikanie dôležitých látok pre bunku, a zároveň zabraňujú prenikať nežiaducim látkam. Dodaním fosfolipidov povzbudzujeme bunky v epiderme k vyššej produkcii NMF a prirodzených ceramidov. Stimulujeme činnosť enzýmu filagrín.

  • Kaolín – biely íl prírodného charakteru bohatý na obsah minerálnych solí – má intenzívny remineralizačný charakter.

  • Výťažok z droždia – zdroj vitamínov radu B a minerálnych látok.


Aplikujeme jedenkrát týždenne v tenkej vrstve a necháme pôsobiť 15-20 minút. V prípade silno vysušenej pleti odporúčame častejšiu aplikáciu. Maska prináša okamžitý účinok, póry sa stiahnu, pleť sa vypne, upokojí, rozjasní a zvláčnie. Prináša pocit dokonalého komfortu.


Maska HYDRA GER je vynikajúcim prípravkom pri ošetrení pleti žien aj mužov, ktorí sa pohybujú v miestnostiach s klimatizáciou.


Odporúčame: Častejšiu aplikáciu masky pri pobyte pri mori alebo na horách.


Vyhrajte 4x Hydra Ger upokojujúcu hydratačnú masku na tvár


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 02.10.2017 do 16.10.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.