Vyhrajte 4x Hyaluron Body Lotion - telové mlieko (v hodnote 14 €)

Published date: November 13, 2017

Telový krém a telové mlieko sú produkty, ktoré sú určené najmä na hydratáciu pokožky. Oba zväčša obsahujú zmäkčujúce látky, ktoré pokožku zjemňujú a dodávajú jej vlhkosť. Avšak, len málokto vie, že medzi týmito 2 produktmi existuje rozdiel.


Telové krémy sú zväčša hutnejšie a obsahujú vyššiu zmes vody a oleja. Tá im umožňuje prenikať do pokožky – do jej hlbších vrstiev a vyživovať ju z jej vnútra. Čo však môže byť pre niekoho nevýhodou tak je fakt, že sú mastnejšie. Vďaka tomu by sa takéto krémy mali používať hlavne na suchú a šupinatú pokožku, ktorej dodajú extra hydratáciu.


Telové mlieka sú ľahšie absorbovanejšie pokožkou, pretože majú nižšiu viskozitu ako telové krémy. Takáto forma „krému“ má zvyčajne vyšší obsah vody, vďaka čomu má tekutejšiu konzistenciu. V tomto prípade sú telové mlieka určené pre tých, ktorí nemajú veľmi suchú pokožku alebo pre tých, ktorí nemajú radi lepkavý pocit na pokožke, ktorý často ostáva po použití telového krému.


Ktorý by ste si vybrali vy? My vám dnes ponúkame Hyaluron Body Lotion – teda telové mlieko, ktoré môžete vyhrať. Stačí zodpovedať jednoduchú súťažnú otázku a ste v hre! Vyhrajte 4x Hyaluron Body Lotion - telové mlieko (v hodnote 14 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 12.11. do 26.11.2017


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.