Vyhrajte 3x novú knihu Pieseň Zajtrajška a vôňu Giordani Gold Essenza

Published date: February 1, 2018

Osud nám často hádže polena po nohy a prináša nám do života rôzne radosti, ale aj starosti a trápenia. Avšak nikdy by sme sa nemali vzdávať, ale užívať si každú chvíľu života tak, ako aj hlavná hrdinka najnovšej knihy Pieseň zajtrajška.


Alice trpí nevyliečiteľnou cystickou fibrózou, avšak aj napriek tomu jej osud do cesty zaveje Toma. Veríte na lásku na prvý pohľad? Nie? Tak v tejto knihe ju spoznáte, pretože Tom sa do Alice zamiluje hneď, ako ju prvýkrát zbadá.  


Sny si treba plniť a jeden má aj Alice – túži jedine spievať a bezhlavo si ide za svojim snom a to aj napriek tomu, že jej osud je už dávno napísaný. Napriek zhoršujúcemu sa zdravotnému stavu sa jej podarí získať nahrávaciu zmluvu od najvýznamnejšej hudobnej spoločnosti.


Ako to napokon celé dopadne? Podarí sa Alice nahrať svoj vysnívaný album? Nebudeme predbiehať, preto ak sa chcete dozvedieť, ako to celé napokon dopadne, tak sa zapojte do našej súťaže, v ktorej môžu traja z vás vyhrať jedinečnú knihu Pieseň zajtrajška a vôňu Giordani Gold Essenza. Vyhrajte 3x novú knihu Pieseň Zajtrajška a vôňu Giordani Gold Essenza (v hodnote 53 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 1.2. do 15.2.2018


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.