Vyhrajte 3x MASCARA med XL-VOLUMEN riasenku (v hodnote 16,49 €)

Published date: April 16, 2018

Aké je tajomstvo krásy žien po celom svete? Mohli by sme povedať, že je to ich koruna krásy, správny pleťový krém, vyvážená strava alebo niečo úplne iné. Ak by ste si sami odpovedali na túto otázku, tak čo by bolo vaším tajomstvom krásy? Samozrejme, každý má iné priority, preto odpovede môžu byť rôzne.


Avšak naším tajomstvom krásy a hlavne krásnych očí je riasenka. Tá dokáže dodať očiam zmyselný pohľad, ktorý rozhodne stojí za to! Trúfame si povedať, že riasenka je základom celého makeupu. Ale vážne, videli ste sa v zrkadle bez nalíčených rias a s nalíčenými riasami? Určite nám dáte za pravdu, že ten rozdiel je vskutku obrovský.


Nie je riasenka ako riasenka, a keďže sa vám snažíme prinášať výnimočné súťaže, tak sme si tentokrát pre vás pripravili súťaž o výnimočnú riasenku MASCARA med XL-VOLUMEN. Pýtate sa, v čom spočíva jej výnimočnosť? Tak hlavne v jej obsiahnutých zložkách, ktoré tónujú riasy načierno, vďaka čomu riasy vyzerajú dokonalo aj bez nalíčenia.


S riasenkou získate plnšie riasy, vďaka látke, dodávajúcej XL-objem a navyše, prostredníctvom obsiahnutého komplexu budú vaše riasy ošetrované a vyživené. Riasenka tiež podporuje rast rias, čím riasy získavajú na kráse a dĺžke. Už chápete, prečo je táto riasenka naozaj výnimočná? Ak áno, tak sa určite nezabudnite zapojiť do súťaže!


Vyhrajte 3x MASCARA med XL-VOLUMEN riasenku (v hodnote 16,49 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 14.4. do 28.4.2018

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.