Vyhrajte 3x balíček Zlatý zázvor - pre rýchlo sa mastiace vlasy

Published date: October 5, 2017

Tiež máte občas pocit, akoby ste si svoje vlasy takmer vôbec neumývali a to si ich umývate naozaj pravidelne? Mastné vlasy, dokážu ubrať na sebavedomí človeka. Zakaždým, keď si umyjete vlasy, želáte si, aby ostali nadýchané a svieže aspoň po dobu niekoľkých dní. Ale nie. Vlasy si robia čo chcú bez ohľadu na to, čo si želáte.


Niekedy ani tá najpremyslenejšia starostlivosť o vlasy vám nezabezpečí, že budú plné života každý jeden deň. Za všetko môžu olejové žľazy, ktoré sa nachádzajú pod pokožkou hlavy. Tento olej, ktorý je prirodzene produkovaný, slúži na udržiavanie hydratácie pokožky a rovnako aj vlasov. U niektorých sú tieto mazové žľazy až príliš akčné, z toho dôvodu dochádza k rýchlejšiemu masteniu sa vlasov. Čo s tým?


Okrem správnej životosprávy a ďalších babských trikov, je dôležité zvoliť správnu starostlivosť o vlasy. Ak aj vy bojujete s týmto problémom, tak v spolupráci s www.tiandekozmetika.sk sme si pre vás pripravili súťaž o 3 balíčky vlasovej starostlivosti – Zlatý zázvor, pre rýchlo sa mastiace vlasy! Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a ste v hre!


Každý balíček obsahuje:  • Šampón na vlasy Zlatý zázvor

  • Balzam na vlasy Zlatý zázvor

  • Ručne robené mydlo Zelené jablko


Vyhrajte 3x balíček Zlatý zázvor - pre rýchlo sa mastiace vlasy (v hodnote 27,80 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 5.10.2017 do 19.10.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.