Vyhrajte 2x Philips Sonicare DiamondClean - Sonické elektrické zubné kefky (cena kefky 204,99 €)

Published date: March 13, 2017

Zdravie a krása sú neoddeliteľné fenomény, a tak je to aj v prípade krásneho úsmevu. 20. marec je deň, kedy si pripomíname, aké je dôležité sa dôkladne starať o svoju zubnú a ústnu hygienu. Svetový deň ústneho zdravia sa oslavuje vo viac ako 100 krajinách. Krásny úsmev môže mať každý, stačí, ak zvolíte správny spôsob starostlivosti o svoje zuby.


Ak chceme našu domácu starostlivosť o chrup posunúť na vyššiu úroveň, je čas vyskúšať  inováciu. Tou môže byť sonická zubná kefka, ktorá v testoch pri porovnaní s ostanými modelmi bola nekompromisná.


Nové technológie


Sonická elektrická zubná kefka čistí zuby efektívne a veľmi šetrne. Využíva k tomu stierací pohyb o vysokej frekvencii až 31 000 sterov za minútu. Vďaka tomu odstráni až sedemnásobne viac zubného povlaku ako manuálna zubná kefka, vráti vašim zubom stratenú belosť a žiarivý úsmev. Je tiež efektívnejšia aj na ťažko dostupných miestach chrupu pozdĺž celej línie ďasien a v medzizubných priestoroch, a tým prispieva ku zdraviu ďasien.


Ktorá je tá správna?


Víťazom testu elektrických zubných kefiek renomovaného magazínu dTest sa stala kefka Philips Sonicare DiamondClean. Disponuje všetkými vyššie uvedenými vlastnosťami, pričom je kompaktná a štýlová. V domácom prostredí sa nabíja vložením do skleného pohára s integrovanou nabíjačkou, ktorú možno používať aj na vypláchnutie úst. Na cestách zase môžete využiť praktické puzdro s USB dobíjaním. K dispozícii je navyše v 5 farebných variantoch – bielej, čiernej, rúžovej, fialovej a rúžovozlatej.


Radi by ste vlastnili Philips Sonicare DiamondClean aj vy? Vďaka spoločnosti Philips a Svetovému dňu ústneho zdravia máte túto možnosť. Stačí správne odpovedať na jednoduchú otázku!


Vyhrajte 2x Philips Sonicare DiamondClean


Sonické elektrické zubné kefky


(v hodnote 204,99 €)


PRE ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE KLIKNITE TU: KAMzaKRASOU.sk


Tešiť sa môžete na tieto farebné prevedenia sonických kefiek:  • Sonicare DiamondClean HX9362/67 - farba ružová

  • Sonicare DiamondClean HX9312/04 - farba ružová a zlatá


Správnu odpoveď nájdete tu: www.philips.sk


Súťažíme od 13.3.2017 do 27.3.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.