Vyhrajte 10x Novinky NIVEA Q10 PLUS C pre žiarivo sviežu pleť!

Published date: October 4, 2017

Mnohé nám určite dáte za pravdu, že prebdená noc dokáže zanechať stopy nielen na únave, ale tiež aj na našej pleti. Množstvo práce a deadline, ktorý nás tlačí nám v podstate nedovolí v noci ani len oči zažmúriť. Poprípade si vašu pozornosť vyžaduje vaše dieťa, ktoré niečo trápi.


Takáto noc spôsobuje našu nízku produktivitu, dokonca možno aj frustráciu, ale aj šedastý nádych na pleti alebo kruhy pod očami. A čo s tým? Spoločnosti Nivea prišla na trh s novým radom produktov Nivea Q10 plus C, ktorý obsahuje 2 základné zložky potrebné pre pleť, a to koenzým Q10 a vitamín C.


Odteraz už nemusíte schovávať vašu unavenú pleť pod množstvom make-upu! Každá z nás potrebuje občas dobiť baterky. A o našej pleti to platí dvojnásobne! Odpovedzte na súťažnú otázku a vyhrajte jeden z desiatich balíčkov plný energie.


Každý balíček obsahuje:  • Energizujúci denný krém proti vráskam NIVEA Q10 plus C OF 15 

  • Energizujúci nočný krém proti vráskam NIVEA Q10 plus C

  • Očnú starostlivosť proti vráskam NIVEA Q10 plus C 


Vyhrajte 10x Novinky NIVEA Q10 PLUS C pre žiarivo sviežu pleť!


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 29.9.2017 do 13.10.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.