Vyhraj s Oriflame: 3x podkladovú bázu na redukciu pórov The ONE

Published date: March 12, 2018

Bojuješ s pórmi a mastnou pleťou? V tom prípade je táto súťaž pre teba! Vyhraj produkt, bez ktorého už nebudeš chcieť žiť!


Podkladová báza na redukciu pórov The ONE je určená pre všetky z nás, ktoré majú problémy s pórmi a nevedia sa ich účinne zbaviť. Oriflame ti pomôže a až na 7 hodín (podľa spotrebiteľského testu) dodá tvojej pleti hladký a matný vzhľad. Zároveň predĺži trvácnosť krycieho krému. Báza má hodvábne ľahké zloženie a obsahuje vitamín E, vďaka ktorému absorbuje nadbytočný maz a zjemňuje pleť.


A už nikdy nebudeš mať mindráky, že tvoja pleť je plná pórov! Budeš sa cítiť krásne a to počas celého dňa. A každého dňa. Pretože takú ťa Oriflame chce - šťastnú, a tak krásnu.


S portálom KAMzaKRASOU.sk teraz môžeš podkladovú bázu na redukciu pórov The ONE  získať aj ty! Ako? Prelistuj si nový Oriflame katalóg na www.oriflame.sk a odpovedz na jednoduchú otázku!


Vyhraj s Oriflame: 3 súťažiace získajú podkladovú bázu na redukciu pórov The ONE


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 7.3. do 21.3.2018

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.