SÚŤAŽ: Vyhrajte 3x balíček telovej kozmetiky s čili od tianDe

Published date: April 16, 2018
Modified date: April 16, 2018

Vôbec nás nemôže prekvapiť, že sa v kozmetickom priemysle využívajú najrôznejšie výťažky z tých najrôznejších ingrediencií. Jednou takouto ingredienciou je aj čili, ktoré je v gastronómii využívané kvôli jeho pikantnejšej chuti. Ale čo v kozmetike?


Čili obsahuje látku, ktorá sa nazýva kapsaicín – práve táto zložka spôsobuje pikantnosť jedál, avšak v kozmetických produktoch sú jej účinky úplne iné.


Keďže sa k nám leto nezadržateľne blíži a všetky chceme vyzerať v plavkách dokonalo, tak vám odporúčame zapojiť sa do tejto súťaže, v ktorej môžete vyhrať balíček telovej kozmetiky, kde okrem iného nájdete aj Krém proti celulitíde s chilli papričkami. Ten urýchľuje rozklad a vylučovanie tuku, čím redukuje objem tela. Kapsaicín si totiž, okrem iného, dokáže poradiť aj so škaredou celulitídou, ktorá trápi aj tie najchudšie žienky. Celulitída si vôbec nevyberá, preto „sa usádza“ u každej z nás.


Všetci totiž máme celulitídne bunky, všetko však závisí od toho, ako sú usporiadané. Tak prečo s nimi nebojovať, keď na to existujú šikovné prostriedky?


Vyhrajte 3x balíček telovej kozmetiky s čili od tianDe


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 12.4. do 26.4.2018

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.