Súťaž o značkový čistič na bicykel

Published date: April 18, 2017
  • Lokalita: Košice, Slovakia

Máte už aktuálne číslo BIKER magazine? Aj tento raz sme pre vás pripravili súťaž. Vyhrať môžete čistič Cyclon Bike Care BIONET, ktorý vám výborne poslúži na odmastenie pohonu bicykla.TEST nášho produktu nájdete tu:http://biker.sk/clanok/test-sutaz-cyclon-bike-care-bionet-cistic-a-odmastovacPodmienky súťaže:1. Buďte fanúšikom stránky SK ProfiBike na FB či Instagrame.2. Pridajte verejne na svojom FB profile alebo na Instagrame fotografiu zo svojho jarného cyklo výletu a označte ju #skprofibike.Výhercu žrebujeme 30.4.2017, preto sledujte našu facebook stránku SKprofibike.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.