Súťaž o vlasovú terapiu značky Tropic Isle Living

Published date: November 28, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Ak chcete podporiť rast vlasov, alebo len ozdraviť pokožku a vlasy, je na to výborný čierny ricínový olej. A tu som si obľúbila značku Tropic Isle Living, lebo ponúka hneď niekoľko olejov a kúr. Hlavnou prísadou je samozrejme jamajský čierny ricínový olej :) Už som ich vyskúšala niekoľko a so všetkými som bola spokojná, ale vlasová terapia, ktorú som vyskúšala teraz, je jednoducho top.


Veľmi oceňujem najmä balenie s aplikátorom, ktoré nanášanie oleja na vlasovú pokožku značne uľahčuje.


Vlasový olej obsahuje okrem čierneho ricínového oleja aj ďalšie zaujímavé zložky a to: olej z čiernej rasce, olej z čierneho vlašského orecha, škoricový olej, olej z nového korenia, levanduľový éterický olej a citrónový éterický olej.


Prečítajte si celú recenziu a vyhrajte vlasovú terapiu zn. Tropic Isle Living, súťažiť môžete na tejto stránke.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.