Súťaž o sérum s arganovým olejom

Published date: January 4, 2018
  • Lokalita: Slovakia

Zloženie séra s arganovým olejom je jednoduché a účinné: jamajský čierny ricínový olej, arganový olej, bambucký olej, kokosový olej a olej zo pšeničných klíčkov.


Čierny ricínový olej podporuje rast vlasov, posilňuje ich a udržuje ich hydratovanejšie. Je vhodný tiež na suchú vlasovú pokožku s lupinami, pri ekzéme a tiež pri suchých, lámajúcich sa vlasoch.


Arganový olej pochádzajúci z Maroka je naopak ľahký, dobre sa vstrebávajúci olej. Je tiež známy ako tekuté zlato :) Vlasom dodáva lesk, jemnosť a pružnosť. Vďaka obsahu antioxidantov tiež prospieva vlasovej pokožku a urýchľuje hojenie.


Vôňa tohto séra je vcelku príjemná, jemne sladkastá. Akoby bol v pozadí aj pomarančový olej. Ak by vám chýbala trošku výraznejšia vôňa, môžete do neho pridať pár kvapiek esenciálneho oleja.


Vlasy sú po použití lesklejšie a hebkejšie. Tiež mi dobre rastú, čo dokazuje dĺžka mojich vlasov – po zadok :)

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.