Súťaž o bio harmančekovú kvetinovú vodu zn. Akamuti

Published date: July 7, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Bio harmančeková voda od Akamuti je destilát z bio harmančeka modrého. Zabalená je v plastovej nádobke s praktickým rozprašovačom, takže sa dá jednoducho použiť aj na cestách šírym svetom ;) Táto voda neobsahuje žiaden alkohol ani konzervanty, preto je naozaj vhodná aj na veľmi citlivú pleť. Pokojne ju tak použite aj na podráždenú pokožku vašich detí.

Harmančeková kvetinová voda je určená pre citlivú, podráždenú, problematickú, suchú, trpiacu lupienkou, akné, či ekzémom. Harmanček pôsobí upokojujúco, protizápalovo, antisepticky, antibakteriálne a podporuje hojenie pokožky. Urýchli hojenie drobných raniek aj zapálených miest. Harmanček má tiež jemne zosvetlujúci účinok, ale nebojte sa, bielu pleť vám určite nespraví ;)

Prečítaj si celú recenziu na harmančekovú vodu a odpovedz na jednoduchú otázku. Recenziu nájdeš na tejto stránke.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.