Súťaž o 4 produkty Nettoyant Gommant Marin pre hĺbkové čistenie pleti

Published date: March 12, 2018

Hĺbkové čistenie je druhým krokom k zdravej pleti. Vďaka dokonalému zloženiu výrobkov nie je nutné používať mechanické čistenie. Pokožka sa zbaví posledných nečistôt, uvoľnia sa komedóny a aktívne látky z následne nanášaných výrobkov môžu preniknúť hlboko do pokožky.


Nettoyant Gommant Marin – čistiaci gél s výťažkami z morských rias


 


Vďaka obsahu jemných mikročastíc preniká až do najhlbších vrstiev pleti, uvoľňuje upchaté póry a odstraňuje nečistoty. Dokonale odlíči, osvieži a tonizuje.


Priehľadný gél, príjemne parfumovaný, obsahuje čistiacu a brúsnu zložku. Je určený na odlíčenie a hlboké čistenie pokožky, na odstránenie odumretých kožných buniek. Brúsna zložka je guľatá, mäkká, pôsobí veľmi citlivo, a preto je možné výrobok používať denne.


Použitie: večer naneste na vlhkú pokožku tváre, krku a dekoltu, jemne rozotrite, príp. ešte navlhčite. Pleť opláchnite a osušte. Pre krehkú pleť odporúčame použiť len 2x týždenne.Súťaž o 4 produkty Nettoyant Gommant Marin pre hĺbkové čistenie pleti


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 6.3 do 21.3.2018


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.