Súťaž o 3x kamery do auta! Každá v hodnote 72 eur

Published date: September 6, 2017
  • Lokalita: Slovakia

V spolupráci s Auto Kelly - importér a distribútor automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva, prinášame zaujímavú súťaž o hodnotné ceny. Tentokrát hráte o 3x kamery do auta Beng Beg2. Každá z týchto kamier ma hodnotu 72 eur!


Súťažime tu: 


https://www.topspeed.sk/sutaz-o-3x-kamery-do-auta-kazda-v-hodnote-72-eur/13183


Šťastných výhercov po vyžrebovaní budeme urýchlene kontaktovať s informáciou o prevzatí výhry. Nenechajte si našu súťaž ujsť, hráme o hodnotné ceny! Máme pripravené 3x kamery a každá má hodnotu 72 eur!


Súťaž o 3x kamery do auta Beng trvá od 5.9 do 17.9.2017!

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.