Súťaž o 100% prírodnú čistiacu penu značky Beyond Organic

Published date: September 7, 2017
  • Lokalita: Slovakia

Čistiaca pena od Beyond Organics má na prvý pohľad vcelku malé balenie, no vydrží prekvapivo dlho. Na jedno použitie stačia 2 pumpičky. Pena však nie je hustá, nadýchaná, skôr riedka. Super je praktická pumpička, dávkovanie je tak vďaka nej jednoduché. Obal je síce plastový, no je vyrobený z recyklovaného plastu... Prečítajte si celú recenziu a odpovedzte na jednoduchú otázku. Výhrou je čistiaca pena 50 ml zn. Beyond Organic v hodnote 11,25, súťaž končí v stredu 13. 9. 2017. Súťažiť môžete na tejto stránke.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.