Štýlová kabelka a balzam na pery - vyhrajte tieto Oriflame kúsky

Published date: May 3, 2017
Modified date: May 3, 2017

Chcete zažiť bláznivé leto plné úžasných zážitkov? Začnite od svojho šatníka a kozmetickej taštičky!


Vyzbrojte sa štýlovou kabelkou Gachala od Oriflame, ktorá je modernej smaragdovo zelenej farby kombinovanej s moderným zlatým kovaním. Noste ju ako na kríž ako crossbody kabelku na kávu do mesta, do práce na oživenie outfitu alebo len tak na letné rande.


Ku kabelke môžete vyhrať aj nový odtieň Omladzujúceho balzamu na pery Giordani Gold, vďaka ktorému budú vaše pery mladistvé a plné a pritom úžasne hebké a vláčne. Balzam obsahuje ochranný faktor SPF12, takže škodlivého UV žiarenia sa nemusíte vôbec obávať.


Ako tieto úžasné kúsky získať? Jednoducho! Odpovedzte na otázku a čakajte, či sa na vás usmeje šťastie.


Súťaž o tri štýlové kabelky a balzamy na pery od Oriflame!


PRE ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE KLIKNITE TU: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 3.5.2017 do 17.5.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.