Pomozte s výberom a vyhrajte tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6

Published date: February 7, 2018
  • Lokalita: Slovakia

Chceme Vás poprosiť o pomoc pri prieskume.


Napíšte nám do formulára, čo sa Vám ako prvé vybaví po prečítaní daného slova (aká asociácia či myšlienka). A zároveň prosím vyberte to, ktoré sa Vám najviac páči.


Kto pridá aj svoje kontaktné údaje (ktoré sú nepovinné), bude mať možnosť získať nový tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 WiFi čierny (SM-T560) v hodnote 149 EUR.


Súťažný formulár: http://oddlzovaciaporadna.sk/

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.