Hrajte o balíček noviniek od Oriflame: Špirála 5v1, lesk a štetček!

Published date: October 5, 2017

Šminiek a všetkého čo s líčením súvisí nikdy nie je dosť! Práve preto sme si pre vás pripravili súťaž o balíček plný noviniek od Oriflame.


Sexy riasy


Ako prvé môžete získať legendárnu a vynovenú „wonderlashku“, ktorá je známa svojimi magickými vlastnosťami 5v1. 


Nová Špirála The ONE Wonder Lash Celebration je nielen odetá do krásnej červeno-zlatej farby, ale aj jej obsah má intenzívnu čiernu farbu. A čo dokáže? Riasy predĺži, dodá im objem, natočí ich, oddelí od seba a vyživuje. Pomôcka na štetce


V súťažnom balíčku sa ďalej nachádza Štetec na nanášanie korektora, ktorý patrí takisto k novinkám Oriflame. Má nylonové syntetické štetinky a bambusovú rúčku. K nemu sa vám bude dokonale hodiť Pomôcka na čistenie kozmetických štetcov, vďaka ktorým budú všetky vaše štetce ako zo škatuľky.
Ľúbezné pery


Ako posledný darček si v balíčku výherca nájde nový Lesk na pery Colourbox. Je z novej mladistvej kolekcie Colourbox, z ktorej tento rok už uzreli svetlo sveta krycie krémy, púdre, laky na nechty, rúže a očné tiene, ale aj ceruzka na oči či špirála. Ide o produkty určené pre mladé dámy, aj preto je ich cena až priveľmi lákavá a výhodná. Napríklad aj za lesky na pery v šiestich štýlových odtieňoch dáte len 5,50 eur za kus. V katalógu 14 sú však v akcii, len za 2,99 eur!


Hrajte o balíček noviniek od Oriflame: Špirála 5v1, lesk, pomôcka na čistenie a štetček!


Pre zapojenie sa do súťaže klinite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 4.10.2017 do 18.10.2017


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.