Hrajte o 3 sady prírodnej pleťovej kozmetiky od Oriflame!

Published date: August 2, 2017

Pravidelné čistenie pleti je pre jej krásu a žiarivosť nesmierne dôležité. Nezabúdajte, že správny pleťový rituál by ste mali opakovať každé ráno aj večer a používať by ste pri tom mali produkty na čistenie pleti, očný krém, sérum a hydratačný krém – denný na deň, nočný na noc.


S portálom Kamzakrasou.sk máte teraz šancu vyhrať trojdielnu starostlivosť o pleť z kolekcií Pure Skin a Optimals Hydra od Oriflame. 


Začnite takto


 


Čistiaci pleťový gél Pure Skin s prírodným výťažkom s mandarínky a komplex s kyselinou salicylovou sa postará o dôkladné odstránenie nečistôt z pleti, zredukuje nadbytočný lesk a zanechá pleť sviežu, čistú a povzbudenú. 


Gél zapracujte pomocou obojstrannej kefky na tvár, ktorá sa stane vašim verným pomocníkom. Nezabudnite na ňu naniesť malé množstvo gélu spolu s kvapkou vody! Silikónovou časťou kefky si doprajte príjemnú masáž. Po čistiacej starostlivosti pristúpte k hydratácii. 


V súťaži máte možnosť vyhrať Hydratačný denný krém na normálnu a zmiešanú pleť Optimals Hydra, ktorý vďaka prírodným výťažkom zo švédskych rastliniek poskytne vašej pleti akýsi osviežujúci drink. Skúste a uvidíte, že vaša pleť bude ako znovuzrodená!


Hrajte o 3 sady prírodnej pleťovej kozmetiky od Oriflame!


PRE ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE KLIKNITE TU: KAMzaKRASOU.sk


Súťažíme od 2.8.2017 do 16.8.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.