Hrajte o 3 balíčky tianDe Snake Factor - produkty s hadím tukom

Published date: December 1, 2017

Okrem využívania rastlinných výťažkov, koreňov, lístkov, kvetov atď., sa v kozmetike začínajú čoraz viac využívať aj živočíšne zložky, o ktorých účinkoch možno ani len netušíte. Okrem slimačieho slizu môžete najnovšie natrafiť na produkty s obsahom hadieho tuku.


Skvelým príkladom sú produkty tianDe, medzi ktorými nájdete pleťový krém, krém na nohy, šampón na vlasy, krém na ruky či masku na vlasy s obsahom tejto zázračnej zložky.


Hadí tuk je zdrojom omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú pri obnove buniek a prispievajú k ich rýchlejšej regenerácii, vďaka čomu budete atraktívne v 40, 50 i 60 rokoch. Zapojte sa do súťaže a ich účinky si overte sami!


Výherný balíček bude obsahovať:  • Snake Factor pleťové tonikum

  • Snake Factor krém pre zrelú pleť

  • Snake oil krém na nohy 


Hrajte o 3 balíčky tianDe Snake Factor - produkty s hadím tukom (v hodnote 28 €)


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 1.12. do 15.12.2017

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.