Hrajte o 3 balíčky proticelulitídnej starostlivosti o telo COLLISTAR (v hodnote 89,40 €)

Published date: August 10, 2017
Modified date: August 10, 2017

Nielen v lete, ale po celý rok chceme, aby naše postavy boli bez akejkoľvek chybičky krásy. No bohužiaľ, niekedy sa nájdu nejaké nedokonalosti, ktoré nám na kráse uberajú. Niektorým z nás to prekáža, iné sa s týmito nedokonalosťami naučili žiť a berú ich už ako súčasť svojho JA. Ak patríte k tým prvým, tak skúste okrem cvičenia zaradiť do používania anticelulitídne produkty.


Každý balíček obsahuje tieto 2 produkty:


1.Nočné proticelulitídne a zoštíhľujúce ošetrenie


(COLLISTAR ANTICELLULITE* SLIMMING° CONCENTRATE - v cene 52,50 €)


Prvé nočné ošetrenie s duálnym – zoštíhľujúcim a proticelulitídnym účinkom. Vďaka vysokej koncentrácii morskej soli a exkluzívnej zložke Cell-Nocturne System® pôsobí počas nočného biorytmu na tvarovanie postavy.  Pomocou aplikátora naneste na problémové miesta a vmasírujte. Nechajte pôsobiť po celú noc.


Zložky a účinky:


   •  Cell-Nocturne System® (tvarovanie postavy počas nočného biorytmu)

  •  Morská soľ


2.Výživný a skrášľujúci suchý telový olej s pistáciovým olejom


(NOURISHING PERFECTING DRY OIL - v cene 36,90 € )


Hodvábny olej s ľahkou zamatovou konzistenciou, ktorá sa v okamihu vstrebe do pokožky.  Pomocou špeciálneho rozprašovača nastriekajte priamo na pokožku tela a zľahka vmasírujte.


Zložky a účinky:  • Olej zo sicílskych pistácií (výživa, podpora pružnosti)

  • Kvet voskovky (rozjasnenie, skrášlenie)

  • Bez parabénovHrajte o 3 balíčky zoštíhľujúcej a proticelulitídnej starostlivosti o telo COLLISTAR (v hodnote 89,40 €)


     Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRASOU.sk


     Súťažíme od 9.8.2017 do 23.8.2017


 


Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.