Hraj o 5 balíčkov francúzskej značky Sothys Paris v hodnote 58 €

Published date: November 10, 2017
Modified date: November 10, 2017

Sothys Paris je synonymom luxusu a jedinečnosti. Sothys je najkrajšou a najlepšou voľbou pre salóny krásy alebo spa. Je to rodinná spoločnosť, ktorá zdedila dlhú tradíciu kvality a excelentnosti na základe ľudských hodnôt a francúzskej výroby.


Pomenovanie „Sothys“ má podľa starých Egypťanov dôležitý význam. Je to hviezda oslňujúceho jasu, ktorá sa objavovala vždy za jasných egyptských nocí na oblohe pred očami obyvateľov krajiny faraónov ako klenot medzi všetkými klenotmi. Hviezda, ktorá očarila svojou krásou a leskom každého. 


Prečo si nedopriať takýto luxus aj doma? Zapojte sa do našej súťaže a hrajte o balíček skvelej francúzskej kozmetiky Sothys Paris, ktorý obsahuje:  1. Nočný krémNoctuelle(30 ml) pre pružnú, rozžiarenú a zjemnenú pleť v hodnote 41 €.

  2. Micelárnu čistiacu vodu(100 ml) pre jemné čistenie tváre a očí v hodnote 12 €.

  3. Hydratačno - výživné telové mlieko(30 ml) pre dokonalú hydratáciu a výživu pokožky v hodnote 5 €.


Hraj o 5 balíčkov skvelej francúzskej značky Sothys Paris v hodnote 58 €


Pre zapojenie sa do súťaže kliknite tu: KAMzaKRÁSOU.sk


Súťažíme od 10.11.2017 do 24.11.2017 

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.