Súťaž o DVD a „cool“ hrnček s filmovou novinkou na DVD - Wonder Woman Bratislava

Published date: October 4, 2017
  • Lokalita: Bratislava, Bratislava, Slovakia

Naše kiná už navštívila pred pár mesiacmi. Pulty predajní s DVD a Blu-Ray obsadila až teraz. Novinka v predaji je aj dôvodom našej najnovšej súťaže. Odpovedzte nám správne na súťažnú otázku a vyhrajte 2x DVD Wonder Woman alebo 1X špeciálny hrnček reagujúci na teplotu svojho obsahu. Ceny venoval do súťaže distribútor filmu na slovenský trh, Magicbox Slovakia.


Súťaž o ceny:
1. cena: špeciálny hrnček a DVD Wonder Woman
2. cena: DVD Wonder Woman


Viac a podrobnosti na: https://zn.sk/wonder-woman-v-predaji-sutaz/


 

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.