Súťaž o notebook ASUS GL552VX

Published date: May 3, 2017

Po celý máj môžete s Indianom súťažiť o nový herný notebook ASUS GL552VX v čiernej farbe. Nielen, že má špeciálny dizajn, ale zrovna tak v sebe uchováva štvorjadrovú Intel Core i5tku, 15 palcový displej vo Full HD, grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 950mm, 8 GB operačnej pamäte typu DDR4 SDRAM a aby toho nebolo málo: 128 GB SSD disk s 1 TB klasickým hardiskom - nech je kam tie hry inštalovať.

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.