SOUTĚŽ: Zamilujte se do svého těla!

Published date: May 10, 2017
  • Lokalita: Slovakia

 


Vyhrajte v naší soutěži o balíčky od Dermacolu a hýčkejte sebe a ženu v sobě každý den! Zamilujte se do svého těla a probuďte v sobě krásnější a spokojenější ženu s produkty řady Body Love Program. Pomerančová kůže, tedy nahromaděná tuková tkáň v místech, která jsou vidět, trápí kdekoho. Hebké pokožky se dá docílit s pomocí následujících přípravků: ANTI-CELULLITE SERUM Zpevňující sérum proti celulitidě, ANTI-CELLULITE SHAPING GEL Zpevňující gel proti celulitidě, CRYO CELLU SLIM Chladivý sprej proti celulitidě a ANTI-CELLULITE BODY OIL Tělový olej proti celulitidě a striím.


 


 


Každý z pěti výherců obdrží balíček kosmetiky s produkty řady Body Love Program od Dermacolu.


 


Soutěž najdete ZDE.


 

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.