SOUTĚŽ: Krása je věda. Zpomalte čas!

Published date: July 9, 2017
  • Lokalita: Slovakia

 


Vyhrajte českou NAFIGATE kosmetiku s kyselinou hyaluronovou, která účinně hydratuje pleť a vypíná jemné i hluboké vrásky. NAFIGATE hydratační denní krém obsahuje výtažek z červené řasy (Liftonin Xpress) s vysokým podílem aminokyselin, vitamínů a minerálů a dodává tak pleti potřebné živiny. Další vitamíny a antioxidanty pleti poskytuje šípkový a arganový olej. Účinné látky chrání pokožku před volnými radikály a dalšími vnějšími vlivy, vyživují ji. NAFIGATE regenerační noční krém je vhodnou regenerací pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Výtažek z červené řasy (Liftonin Xpress) dodává pokožce vysoký obsah aminokyselin, vitamínů, minerálů a dalších živin. Šípkový a arganový olej navíc poskytují antioxidanty, které obnovují kožní bariéru. Kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky a pleť do hloubky hydratuje.


 


 


 


Hrajeme o pět balíčků, v každém bude denní a noční NAFIGATE hydratační krém.
 


Soutěž najdete ZDE


 

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.