SOUTĚŽ: Buďte na Valentýna krásné s Dermacol

Published date: January 31, 2018
  • Lokalita: Slovakia

 


Vyhrajte v naší soutěži kosmetický balíček od Dermacolu, najdete v něm i šlechtu mezi make-upy, řasenku a rtěnku.Odborníci z vývojových laboratoří Dermacol tři roky pracovali na zrození nového DERMACOL Noblesse fusion make-upu, který zajistí bezchybný vzhled pleti bez jediné kapičky vody. Dopřejte si tento jemný make-up který pleť barevně sjednotí a napraví nedokonalosti. Jednoduše a rovnoměrně se nanáší, dokonale splyne s pletí a působí až neviditelným dojmem. Avokádový olejzjemňuje pokožku a chrání před vysoušením. Je vhodný pro každý typ pleti a zajistí její bezchybný vzhled na celý den.


 


 


 


Každý ze tří výherců získá balíček od Dermacolu a v něm DERMACOL Noblesse fusion make-up, řasenku Artist Lash a rtěnku Dermacol Matte Mania.
Soutěž najdete ZDE


 


 

Kontaktovať predajcu Zdielať

Užitočné informácie

  • Vkladať súťaže a inzeráty môze na stránku www.abcsutaze.sk ktokoľvek, prevádzkovateľ si však vyhradzuje kedykoľvek túto inzerciu bez udania dôvodu odstrániť.
  • Táto stránka sa nikdy nezaručuje za obsah zverejnených súťaži, neposkytuje ochranu súťažiaceho, ani overovanie zadavateľa súťaže.
  • Nezodpovedá ani neručí za obsah stránok a jeho pravdivosť, nezodpovedá tiež ani za formu reklamy uverejnenú na týchto stránkach a neručí ani za záväzky osôb, ktorých ponuky sú zverejnené na týchto stránkach.
  • Stránka www.abcsutaze.sk sa nikdy nezúčastňuje žiadnych transakcií, nespracováva platby a doručovanie, nezaručuje sa za transakcie, neposkytuje ochranu kupujúceho, ani overovanie predávajúceho.